کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید (چاپ هشتم) نویسنده: ناپلتون هیل ترجمه: مهدی نکوئی
شناسه کالا در انبار: 5362
100,000 تومان
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

درباره کتاب 

پشتکار، عامل مهمی در روند تبدیل اشتیاق به معادل پولی آن است. اساس پشتگار، اراده است. اراده و اشتیاق وقتی به درستی ترکیب شوند، یک جفت غیرقابل مقاومت به وجود می آورند. مردم فکر می کنند افرادی که ثروت های زیاد کسب می کنند، معمولا خونسرد و بعضی وقت ها بی رحم هستند. اغلب در موردشان سوء تفاهم پیش می آید. آن ها اراده ای دارند که با پشتکار ترکیبش می کنند و آن را در پس اشتیاق شان قرار می دهند تا حتما به اهداف شان برسند.

عموما به اشتباه فکر می کردند هنری فورد، بی رحم و خونسرد است. این سوء برداشت به خاطر عادت پشتکار فورد در برنامه هایش بود.

اغلب مردم آماده اند اهداف و برنامه های شان را کنار بگذارند و با دیدن اولین نشانه های مخالفت و بدشانسی، تسلیم شوند. تعداد کمی با وجود مخالفت ها به راه شان ادامه می دهند تا به هدف شان برسند. این تعداد کم، امثال فورد، کارنگی، راکفلر و ادیسون هستند.

شاید کلمه «پشتکار» هیچ معنای قهرمانانه ای نداشته باشد، ولی وجود این ویژگی در شخصیت انسان مثل خاصیت کربن در فولاد است. به طور کلی، برای کسب ثروت باید سیزده اصل این فلسفه را دنبال کرد. افرادی که در پی کسب ثروت هستند، باید این اصول را درک کنند و بعد، آن را همراه با پشتکار به کار ببندند.

اگر قصدتان از دنبال کردن این کتاب به کار بستن دانش آن است. اول ببینید پشتکار و ثبات قدم تان موقع دنبال کردن شش مرحله ای که در فصل دو توضیح دادیم، چگونه است. اگر جزو دو نفر از صد نفری نباشید که هدفی قطعی دارند که به سویش گام برمی دارند و برنامه ای قطعی دارند برای دست پیدا کردن به آن دارند، شاید این دستورالعمل ها را بخوانید، بعد، روال عادی روزانه تان را دنبال کنید و هیچ وقت این دستورالعمل ها را به اجرا نرسانید…

مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

کتاب ساخت برند در ایران؛ از ثبت تا رونق

کتاب ساخت برند در ایران؛ از ثبت تا رونق (چاپ اول) نویسنده: لاله احمدی پوری
60,000 تومان

کتاب قورباغه را قورت بده

کتاب قورباغه را قورت بده (چاپ هشتم) نویسنده: برایان تریسی ترجمه: مهدی نکوئی
50,000 تومان