کتاب درآمد بالا از شبکه های اجتماعی

کتاب درآمد بالا از شبکه های اجتماعی (چاپ دوم) نویسنده: دن کندی،کیم والش فیلیپس ترجمه: محمد رضا عمرانی
شناسه کالا در انبار: 5298
60,000 تومان
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

درباره کتاب

 

یکی از بهترین و پر محتواترین و کاربردی ترین کتاب هایی که در حوزه کسب و کارهای آنلاین مطالعه نمودم همین کتاب "درآمد بالا از شبکه های اجتماعی" است. 

 

نویسندگان کتاب، دو تن از کارآفرینان بزرگ و موفق در اقتصاد آمریکا هستند و اینک در این کتاب تلاش می‌کنند تا تجارب و اندوخته‌های علمی خود را با خوانندگان در میان بگذارند. 

کیم والش فیلیپس دارای یک بنگاه بازاریابی در حال ورشکستگی بود اما آشنایی او با دن کندی و فضای انلاین و انتقال کسب و کارش به شبکه های اجتماعی شرکت او را به یکی از موفق ترین شرکت های بازاریابی آنلاین تبدیل کرد. 

 

دن کندی پیرمردی است که چندان دل خوشی از شبکه‌های اجتماعی ندارد. به قول خودش: اگر روزی دیدید که روزی در توییتر یک توییت از او منتشر شده بدانید که آسمان به زمین آمده است. کندی فعالیت در شبکه‌های اجتماعی را صرفاً در راستای فروش و درآمد بیشتر می داند. 

از نظر او هیچ بانکی در دنیا پیدا نمی شود که حاضر به پس‌انداز لایک و فالوور های شما باشد. پس اگر فعالیت شما در شبکه های اجتماعی به پول ختم نشود لایک ها و فالوورها بی فایده خواهند بود. نویسندگان کتاب باور دارند که در ابتدا نباید به دنبال برند شدن رفت چون این مساله پول ها را بر باد خواهد داد. اما اگر شما به عنوان یک کسب و کار نوپا، تمام حواس خود را جمع پول‌ درآوردن کنید و بتوانید خوب پول در بیاورید برندینگ را هم به دست خواهید آورد. 

مطالعه ی این کتاب برای شمایی که درصدد راه اندازی کسب و کار جدیدی در فضای مجازی هستید بسیار سودمند خواهد بود.