کتاب درس های زندگی و مدیریت در سرخ‌ و سپید

کتاب درس های زندگی و مدیریت در سرخ‌ و سپید (چاپ اول) نویسنده: آرسن ونگر ترجمه: باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان
شناسه کالا در انبار: 5353
50,000 تومان
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

درباره کتاب 

در زندگی بسیار خوش شانس بوده ام؛ زندگی ام از آن چه در کودکی در دهکده ی کوچکم در آلزاس تصور می کردم، زیباتر بوده است و حالا هم هست. آرزوهایم را برآورده کرده ام، حتی آرزوهایی را که درون خودم حمل می کردم، بدون این که جرات ابرازشان را داشته باشم. به نوعی از دیوانه وارترین آرزوهایم پیشی گرفته ام.

به سراسر دنیا سفر کرده ام و احساسات قدرتمندی را تجربه کرده ام و این زندگی مملو از کشفیات را با آزادی کاملی که در کودکی آرزو می کردم، زیسته ام. برای من فوتبال همیشه یک ماجراجویی بوده است و هنوز هم آن را به همین صورت تجربه می کنم.

به گمانم مهم این است که شما روح کودکانه تان را حفظ کنید و هیچ وقت از رویای تان غافل نشوید.: این رویاها چه هستند، برای تحقق آن ها از نظر فنی به چه چیزهایی نیاز دارید؟ هر نوع طرز فکر منفی را که ممکن است مانع از رسیدن شما به آن جا شود، بگذارید کنار و مهم تر از همه، کاملا متعهد باشید.

مطمئنم همه ی زندگی ها ناقص هستند؛ چون هنوز کارهای زیادی دارم که باید انجام دهم؛ برای فوتبال، برای افرادی که دوست شان دارم، برای خودم.

من مرد خوش شانسی هستم و خوشحالم توانستم فوتبال را ادامه دهم، باعث پیشرفت آن باشم و لذتی را که به ارمغان می آورد، به اشتراک بگذارم و همچنان می خواهم به زیباتر شدن آن، برای همه ی کسانی که آن را دوست دارند، کمک کنم.