کوله پشتی Diono کیپ تا کیپ سایز بزرگ

کوله پشتی Diono کیپ تا کیپ سایز بزرگ
تولید کننده: کیپ تا کیپ
شناسه کالا در انبار: 5243
850,000 تومان
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

کوله25 لیتری کیپ تا کیپ مدل Diono، یک انتخاب مناسب برای سفرهای کوله گردی، طبیعت گردی، کوهنوردی، پیمایش جنگل و ... است که می‌توانید همه باروبنه خود را به همراه ابزارهای مورد نیازتان درون آن جای داده و  با خیالی آسوده، به راه بیفتید و سفر خود را آغاز کنید.

کوله پشتی دیونو کیپ تا کیپ، از جنس گورتکس (Gortex) بوده که از جمله مقاوم‌ترین پارچه‌ها و یک پارچه ضد آب است؛ ضمن آن‌که، زیپ‌هایی که در این کیف به کار رفته است، مقاوم در برابر آب بوده و به همین جهت، هنگام بارش باران، برف و ... می‌توانید با خیال آسوده به مسیر خود ادامه دهید و هیچ‌گونه نگرانی بابت خیس شدن لوازم‌تان نداشته باشید.

کوله دیونو با ظرفیت 25 لیتر، به صورت جمع‌شونده طراحی شده و به این صورت است که می‌توانید کوله را در داخل جیب جلویی جمع کرده و زیپ آن را ببندید؛ یک بند نیز، در داخل این جیب جلویی تعبیه شده است که پس از جمع کردن کوله بتوانید آن را در دست بگیرید.

کوله پشتی دیونو، به یک محفظه اصلی مجهز است که یک حلقه در قسمت بالایی آن، برای قرار دادن شلنگ کمل بک طراحی و تعبیه شده است. یک بند دارای بست چسبی نیز، برای روی این حلقه در نظر گرفته شده است تا هنگامی که در حال پیاده‌روی یا دوچرخه سواری از کمل بک خود استفاده نمی‌کنید، از نفوذ آب به داخل کوله جلوگیری کند. قسمت داخلی محفظه اصلی این کوله، به یک قسمت جیب مانند مجهز است تا بتوانید لوازم خود را به شکل جداگانه درون آن قرار دهید. در بالای این محفظه اصلی همچنین، یک بست سنجاق مانند تعبیه شده است که بتوانید وسایل خود را از آن آویزان کرده و از محکم بودن اتصال آن نیز، اطمینان داشته باشید.

بر روی قسمت جلویی این کوله، دو محفظه زیپ‌دار تعبیه شده است که بتوانید لوازم دم دستی خود را به شکل جداگانه در این قسمت قرار دهید و دسترسی راحت‌تری به آن‌ها داشته باشید. بندهای شانه‌ای که برای این محصول در نظر گرفته شده، به بندهای قابل تنظیمی مجهز است که این امکان را به شما می‌دهد تا به خوبی آن را بر روی شانه خود تنظیم کنید. یک بند سگک‌دار نیز، در قسمت انتهایی این بندهای شانه تعبیه شده است که با بستن آن، وزن کوله به خوبی تقسیم شده و در نتیجه، حمل آن برایتان آسان‌تر خواهد شد. افزون بر این، یک بند در قسمت داخلی یکی از بندهای شانه  برای قرار دادن شلنگ کمل بک، طراحی و تعبیه شده است تا هنگامی که در حال پیاده‌روی یا دوچرخه سواری هستید، به راحتی بتوانید از کمل بک خود استفاده کنید. در دو طرف این کوله همچنین، دو جیب دارای توری دوخته شده است که فضای بیشتری برای قرار دادن وسایل‌تان در اختیار شما قرار می‌دهد.

ویژگی های بارز محصول:

دارای قابلیت جمع‌شوندگی

دارای دو جیب کناری دارای توری

ساخته شده از جنس گورتکس (Gortex)

دارای دو محفظه زیپ‌دار در قسمت جلویی

دارای بندهای شانه قابل تنظیم مجهز به پدهای داخلی و بند سگک‌دار

مجهز به یک جیب داخلی و یک بست سنجاق مانند در قسمت داخلی محفظه اصلی

دارای یک حلقه مجهز به بست چسبی در قسمت بالایی کوله برای قرار دادن شلنگ کمل بک