کیف جمع شو کیپ تا کیپ

کیف جمع شو کیپ تا کیپ
تولید کننده: کیپ تا کیپ
شناسه کالا در انبار: 5235
285,000 تومان
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

کیف جمع شونده کیپ تا کیپ مدل Magic Travel Pouch، یک کیف جمع‌وجور با طراحی بسیار جالب و جدید است که در طبیعت گردی، کمپینگ، پیاده روی، ساحل گردی، جنگل نوردی و ...، می‌توانید وسایل کوچک و دم دستی خود را در آن قرار داده و ضمن به همراه داشتن لوازم مورد نیازتان، با خیالی آسوده به گردش و قدم زدن خود ادامه دهید.

کیف جمع شونده کیپ تا کیپ که از جنس گورتکس ساخته شده است، در برابر آب مقاوم بوده و به همین جهت، نگرانی بابت خیس شدن وسایل درون آن نخواهید داشت. لبه این کیف که به یک بند به همراه دو گیره فشاری مجهز است، از قابلیت جمع‌شوندگی برخوردار است و به خوبی مانند یک بقچه قابل جمع شدن است. طراحی بقچه مانند این کیف، همچنین موجب می‌شود که هنگام پیدا کردن وسایل خود، به هیچ مشکلی برنخورده و به راحتی به ریزترین لوازم خود نیز، دسترسی داشته باشید؛ چرا که می‌توانید لبه‌های کیف را تا هر جایی که بخواهید باز کرده و آن را به یک پارچه مسطح تبدبل کنید و همه محتویات درون آن را به خوبی ببینید.

یک لبه مجهز به بست چسبی، برای این کیف در نظر گرفته شده است که به راحتی قابل باز و بسته شدن بوده و همچنین، یک بند کوچک در این کیف تعبیه شده است که بتوانید آن را به شکلی مناسب در دست گرفته و همراه خود داشته باشید. در قسمت داخلی کیف نیز، دو جیب دارای زیپ وجود دارد که برای قرار دادن اشیا مهم و یا خیلی ریز که نگران گم شدن آن‌ها هستید، کاربرد دارند.

ویژگی های بارز محصول :

مقاوم در برابر آب

دارای یک بند کوچک

از جنس پارچه گورتکس

دارای قابلیت جمع‌شوندگی

مجهز به دو جیب دارای زیپ

دارای یک لبه مجهز به بست چسبی

دارای یک بند به همراه دو گیره فشاری در قسمت لبه