کیف خرید کیپ تا کیپ

کیف خرید کیپ تا کیپ
تولید کننده: کیپ تا کیپ
شناسه کالا در انبار: 5234
109,000 تومان
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

ساک خرید کیپ تا کیپ مدل Shopping Bag، یک ساک دستی پارچه ای است که با هدف حمایت از محیط زیست و کاهش مصرف کیسه‌های پلاستیکی، طراحی و تولید شده و در دسته محصولات دوستدار محیط زیست جای دارد. هنگامی که برای خرید و یا حمل وسایل مورد نیاز خود از این ساک پارچه ای استفاده می‌کنید، دیگر دغدغه استفاده مکرر از کیسه‌های پلاستیکی را نخواهید داشت؛ چرا که، یک جایگزین مناسب برای آن در نظر گرفته‌اید.

ساک خرید کیپ تا کیپ که در دو رنگ قرمز عنابی با جنس الکس و رنگ سبز تیره با جنس مموری موجود است، در برابر آب مقاوم بوده و آب به داخل آن نفوذ نخواهد کرد؛ افزون بر این، جنس این ساک به گونه‌ای است که قابل شست‌وشو و نیز، ضد چروک است و نگرانی بابت چروک شدن آن نخواهید داشت.

این ساک خرید با دارا بودن ابعاد 45x45 سانتی‌متر، از قدرت تحمل وزن 10 تا 15 کیلوگرم برخوردار است. یک محفظه جیب مانند بر روی این ساک تعبیه شده است تا هنگامی که به ساک خرید خود نیاز ندارید، آن را به راحتی جمع کرده و داخل این جیب قرار دهید؛ به این ترتیب، پس از جمع کردن و ذخیره‌سازی، این ساک به یک محفظه با ابعاد 12x10 سانتی‌متر تبدیل شده و دیگر نگرانی بابت اشغال فضا توسط این ساک و جاگیر بودن آن، نخواهید داشت.

ویژگی های بارز محصول:

جایگزین کیسه‌های پلاستیکی

دارای ابعاد 45x45 سانتی‌متر

با قدرت تحمل وزن 10 تا 15 کیلوگرم

مقاوم در برابر آب و قابل شست‌وشو

دارای دو رنگ قرمز عنابی با جنس الکس و رنگ سبز تیره با جنس مموری

قابل ذخیره‌سازی در جیب تعبیه شده بر روی ساک با ابعاد 12x10 سانتی‌متر