کیف کمری مدل Jasper کیپ تا کیپ

تولید کننده: کیپ تا کیپ
شناسه کالا در انبار: 5324
ناموجود
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

کیف کمری کیپ تا کیپ مدل Jasper، در فعالیت‌های مختلف از جمله پیاده‌روی روزانه، کمپینگ، طبیعت گردی، جنگل گردی و ...، یک کیف حمل مناسب و کاربردی است که ضمن حمل لوازم مورد نیازتان، دستان شما را آزاد گذاشته تا به راحتی به گشت و گذار بپردازید و لذت ببرید.

کیف کمری مدل جاسپر کیپ تا کیپ، از جنس Ballistic Nylon (جودون) ساخته شده که بسیار محکم و با دوام، و یک پارچه مقاوم در برابر آب است و به همین جهت، نگرانی بابت نفوذ آب به داخل کیف و خیس شدن لوازم داخل آن نخواهید داشت. این کیف کمری که از طراحی مناسب و کاربردی برخوردار است، به یک محفظه جداگانه برای قرار دادن ماگ، قمقمه و ... مجهز است تا هنگامی که در حال راه رفتن و پیاده‌روی هستید و به نوشیدن آب یا نوشیدنی مورد علاقه‌تان نیاز دارید، به راحتی به ماگ یا فلاسک خود دسترسی داشته باشید و افزون بر این، نگرانی بابت کج شدن ماگ و خیس شدن لوازم داخل کیف‌تان نخواهید داشت. در قسمت داخلی این محفظه، یک بند به کار رفته است که با بیرون کشیدن آن، می‌توانید به راحتی ماگ یا قمقمه خود را از داخل محفظه خارج کنید. همچنین، یک بند حلقه‌ای شکل بر روی این محفظه تعبیه شده است تا بتوانید در صورت دلخواه، وسایل مورد نیاز خود را از آن آویزان کنید.

این کیف کمری، به یک محفظه اصلی زیپ‌دار مجهز است که بر روی آن، دو جیب شامل یک جیب زیپ‌دار و یک جیب دارای توری طراحی و دوخته شده است؛ همچنین، در قسمت بالایی آن، یک جیب زیپ‌دار و در قسمت کناری آن نیز، یک جیب زیپ‌دار عمودی تعبیه شده است. افزون بر این، یک بند مجهز به بست سنجاق مانند، بر روی قسمت جلویی محفظه اصلی تجهیز شده است که این امکان را به شما می‌دهد تا وسایلی که می‌خواهید سریعا به آن‌ها دسترسی داشته باشید، از آن آویزان کرده و از محکم بودن اتصال آن نیز، اطمینان داشته باشید.

زیپ‌هایی که در این کیف به کار رفته است، مقاوم در برابر آب بوده و به همین جهت، هنگام بارش باران، برف و ... می‌توانید با خیال آسوده به مسیر خود ادامه دهید و هیچ‌گونه نگرانی بابت خیس شدن لوازم‌تان نداشته باشید. بند کمری که در این کیف کمری به کار رفته است، به دو پد کناری مجهز است که در هر کدام از آن‌ها به یک جیب زیپ‌دار و یک محفظه دارای توری وجود دارد که فضای هرچه بیشتری برای قرار دادن وسایل‌تان در اختیار شما قرار می‌دهد. این بند کمری همچنین، کاملا قابل تنظیم بوده و به یک سگک مجهز است که به راحتی باز و بسته می‌شود.

ویژگی های بارز محصول:

  • مجهز به زیپ‌های مقاوم در برابر آب
  • دارای بند قابل تنظیم مجهز به یک سگک
  • مجهز به یک محفظه جداگانه برای قرار دادن ماگ، قمقمه و ...
  • ساخته شده از جنس Ballistic Nylon (جودون) مقاوم در برابر آب
  • دارای دو پد کناری مجهز به یک جیب زیپ‌دار و یک محفظه دارای توری