این محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

چراغ اضطراری خورشیدی داخل خودرو بیسوس

BASEUS CRYJD01-01 SOLAR EMERGENCY CAR FLASHLIGHT
جدید
چراغ اضطراری خورشیدی داخل خودرو بیسوس
تصاویر محصول
چراغ اضطراری خورشیدی داخل خودرو بیسوس 1 / 2
...
عکس‌های بیشتر

چراغ اضطراری خورشیدی داخل خودرو بیسوس

BASEUS CRYJD01-01 SOLAR EMERGENCY CAR FLASHLIGHT
تولید کننده: بیسوس
شناسه کالا: 141
مشخصات و توضیحات

مشخصات کلی:

از مهمترین ویژگی های این محصول مقاومت آن در برابر آب و گرد و غبار است. همچنین ابعاد کوچک آن باعث می شود تا فضای کمی را اشغال کند. طول بدنه این چراغ برابر با 162 میلی متر است و به خوبی می توان آن را در قسمت های مختلف درون اتومبیل قرار داد. وزن چراغ برابر با 97.6 گرم است. به این موضوع نیز توجه داشته باشید که جنس بدنه این محصول از ABS است که باعث دفع بهتر گرما از بدنه شده و شرایط بهتری برای این چراغ ایجاد می کند.

در بخشی از این چراغ یک بند کوچک قرار داده شده است تا بتوانید با در دست گرفتن آن، امکان استفاده از چراغ را برای خود راحت تر کنید.

طراحی مگنتی بخشی از چراغ به شما کمک می کند تا بتوانید چراغ را در جایی فلزی و مناسب وصل کرده و از نگهداشتن آن در دست خودداری نمایید.

پنل های خورشیدی مورد استفاده در این چراغ اضطراری، به شما این امکان را می دهند تا بتوانید از نور خورشید برای شارژ کردن باتری قرار گرفته شده در این چراغ استفاده نمایید. مدت زمانی که برای شارژ کردن این دستگاه نیاز دارید، حدود 1.5 ساعت خواهد بود و عملکرد دستگاه برای شما در مدت زمان حدود 2 ساعته خواهد بود. باتری استفاده شده در این چراغ اضطراری ظرفیتی برابر با 1000mAh  دارد.

 

انواع حالت های نوردهی:
1. برای زمانی است که می خواهید از این چراغ مانند یک چراغ قوه استفاده کنید و مدت طولانی تری به نور آن احتیاج دارید.

2. در حالت بعدی چراغ به گونه ای عمل خواهد کرد که سه بار به طور بلند و کوتاه روشن خواهد شد و این برای مواقعی است که می خواهید پارک اضطراری انجام دهید و نیاز به این دارید که توجه دیگر راننده ها را به اتومبیل خود جلب کنید تا از بروز حادثه جلوگیری نمایید.

3. در حالت آخر چراغ به صورت چشمک زن در خواهد آمد و شما می توانید برای اینکه هنگام توقف در تاریکی مشکلی برای شما ایجاد نشود، آن را روشن کرده و مورد استفاده قرار دهید. این حالت برای در خواست کمک نیز هست و می توانید با این کار، هنگام درخواست کمک، توجه بیشتری را به خود جلب کنید.