این محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

پاور بانک 3000 و چراغ قوه شیائومی

Xiaomi SOLOVE X3s
مشخصات و توضیحات

ویژگی های محصول:

شاید برایتان جالب باشد که پاوربانکی داشته باشید که کار چراغ قوه را نیز برایتان انجام دهد. شارژر همراه و چراغ قوه، دو دیوایسی هستند که بدون اغراق همه افراد به آن نیاز دارند.

این دستگاه، همزمان پاوربانکی 3000 میلی آمپر ساعتی است که برای شارژ موبایل ها، گجت های هوشمند و پنکه های قابل همراه کارایی دارد.روی بدنه چراغ قوه شیائومی یوپین مدل SOLOVE X3s، یک پورت ورودی میکرو USB و یک پورت خروجی USB-A تعبیه شده است که می‌تواند یک دستگاه را شارژ کند. در واقع این چراغ قوه یک پاوربانک اضطراری است که در مواقع ضروری به داد شما میرسد.3 تا 8  ساعت روشنایی به شما خواهد داد.

این چراغ قوه ضد آب شیائومی یوپین، یک اعجوبه 84 گرمی همه فن حریف است. حداکثر میزان روشنایی این چراغ قوه 300 لومن و قابل تنظیم در سه سطح نور ارائه شده است.

نسبت به سطح روشنایی که انتخاب می‌کنید، فاضله 1 الی 2 متری شما توسط این چراغ قوه روشن خواهد شد، حتی اگر سوار دوچرخه هم باشید، از این دستگاه به عنوان روشن کننده مسیر استفاده کنید.

سومین آخرین سطح روشنایی چراغ قوه شیائومی یوپین (XIAOMI SOLOVE X3s Flashlight) مسیر شما را در سطح قابل قبولی روشن کرده و قابلیت SOS تعبیه شده در این دستگاه، شما را از خطرات مسیر آگاه خواهند کرد. شارژدهی چراغ قوه شیائومی مدل SOLOVE X3، 3 تا 8 ساعت تخمین زده شده است. این میانگین، وابسته به انتخاب یکی از سه سطح نوری است.