این محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

درباره ما

چیکادو یک فروشگاه هیبریدی است که در سال 1400 با هدف ارائه محصولات اقتصادی با کیفیت، زیبا و خاص ایجاد شد. هر کالای ارائه شده در چیکادو داستان منحصر بفرد خود را دارد که با استفاده از تکنولوژی نظیر هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، با مخاطب در میان گذاشته میشود تا خاطره ای جذاب و به یاد ماندنی در زمان خرید برای او بسازد.

خواستگاه اصلی چیکادو، لذت نسل جوان از زندگی، با استفاده از محصولات و خدمات با کیفیت است که با شعار "در یاد بمانید" تلاش میکند به این هدف برسد. هدفی که منجر به یک تغییر بزرگ در صنعت خرده فروشی خواهد شد.

چیکادو از طریق مشارکت در برندسازی با برندهای معتبر و محبوب محلی و بین المللی، به نیاز مخاطبین خود پاسخ میدهد. برندهایی با طراحی های زیبا، فناوری های به روز، و ارائه محصولاتی که از نظر بصری دلپذیر و کارکرد ساده و سرگرم کننده دارند.

همزمان، از آنجاییکه رفتار مصرف کننده به سمت استفاده از تعداد نقاط تماس بیشتر تغییر کرده است، چیکادو از استراتژی omni-channel و ترکیب بازار آنلاین و فیزیکی برای خلق یک تجربه منحصربفرد استفاده میکند.

با استفاده از فروشگاه و بسترهای High-tech (که در تهران، اهواز، مشهد و اصفهان راه اندازی شده است) چیکادو تلاش دارد تا تجربه ای جذاب و باکیفیت برای میلیون ها مشتری خود خلق کند.

چیکادو در حال ایجاد زیرساخت برای حضور در نسل جدید فروشگاه های آنلاین در متاورس است که در فازهای بعدی از فعالیت های خود رونمایی میکند.

در حال حاضر نیز با تولید و ارائه توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و دارایی های دیجیتال، در بسترهای دیجیتال فعالیت میکند. این دارایی ها که در حال رشد و افزایش هستند، در حال حاضر در دسترس علاقه مندان قرار دارند.