این محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

مهم نیست که شما دارای کارت بانکی از کدام بانک می‌باشید، فقط کافی است تا کارت شما جزء کارت‌های بانکی عضو شتاب باشد:

شما می‌توانید با استفاده از مشخصات كارت بانكی خود شامل شماره كارت، رمز دوم، تاريخ انقضاء و كد اعتبار سنجی (CVV2) نسبت به خريد كالا بصورت الکترونیکی از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی فروشگاه اینترنتی چیکادو اقدام نمايید.
توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‌شود.
همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود و کاربرانی که پرداخت خود را به صورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت فروشگاه اینترنتی چیکادو انجام دهند، می‌توانند در قرعه‌کشی ویژه فروشگاه شرکت کرده، برنده یکی از جوایز سایت فروشگاه اینترنتی چیکادو شوند.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 1. شماره 16 رقمی کارت
  این شماره در کارت همه بانک‌ها، بر روی کارت درج شده است.

 2. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
  برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
  رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 3. کد CCV2
  این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارهای بانکی درج می‌شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کار بانک‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت‌ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

 4. تاریخ انقضا
  تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.