این محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

هندزفری بلوتوث گردنی شیائومی Miiiw W300

MIIIW W300 Bluetooth Handsfree
جدید
هندزفری بلوتوث گردنی شیائومی Miiiw W300
مشخصات و توضیحات

هندزفری گردنی شیائومی Miiiw W300 به صورت گردنی و زیبا طراحی شده است. طراحی هندزفری شیائومی باعث شده این محصول به هنگام پیاده روی و ورزش نیفتاده و شما با خیالی آسوده از این هندزفری استفاده کنید. در طراحی هندزفری بلوتوث گردنی Xiaomi Miiiw W300 از پلاستیک مقاوم و سیلیکون استفاده شده که با پوست شما سازگار بوده و شما را اذیت نخواهد کرد. سری این هندزفری به صورتی طراحی شده که داخل گوش رفته و نگران افتادن آنها از گوشتان نباشید. بین دو سری یک کنترل پنل با چنددکمه برای کنترل تماس، صدا، موسیقی و خاموش و روشن کردن دستگاه تعبیه شده است. البته برای حفظ تعادل هندزفری، یک قسمت به اندازه ی کنترل پنل در بین سری دوم و کنترل پنل در نظر گرفته شده است. وزن این محصول حدود 29 گرم است.

دارای بلوتوث نسخه 5.2 می باشد. با استفاده از این قابلیت شما می توانید این هندزفری را به دستگاه مورد نظر خود متصل کرده و از گوش دادن موسیقی لذت ببرید. نسخه 5.2 بلوتوث هندزفری شیائومی باعث اتصال آسان، انتقال وایرلس بالا بدون تداخل سیگنالی شده و از قطع دستگاه به بلوتوث جلوگیری می کند.بعلاوه اگر بلوتوث دستگاه شما نیز 5.2 باشد باتری کمتری مصرف خواهد شد. برد بلوتوث این محصول حدوده 10 متر است.
باتری داخلی هندزفری بلوتوث گردنی Xiaomi Miiiw W300 برابر با 170 میلی آمپر بوده که طبق گفته ی شرکت شیائومی با کامل بودن شارژ این هندزفری شما می توانید تا حدود 18 ساعت از این هندزفری استفاده کنید؛ البته این زمان به میزان بلندی صدا نیز بستگی دارد. برای شارژ کامل این هندزفری 2 ساعت شارژ نیاز است. مدت زمان استند بای این محصول 280 ساعت خواهد بود.برای شارژ این دستگاه یک درگاه تایپ سی در قسمت کنترل پنل در نظر گرفته شده است. بعلاوه این محصول یک ناشنگر LED داشته که در هنگام شارژ قرمز بوده و با پر شدن شارژ سبز خواهد شد. بعلاوه در هنگامی که شارژ دستگاه کم باشد چراغ LED قرمز و چشمک زن خواهد بود و دستگاه صدای مانند "du du du" را هر 60 ثانیه پخش می کند.

بر روی بدنه ی هندزفری گردنی شیائومی Miiiw W300 یک کنترل پنل با چهار دکمه قرار گرفته شده که شما می توانید برای کنترل موسیقی، تماس، صدا و روشن و خاموش کردن دستگاه از آن استفاده کنید. عملکرد این دکمه ها به شرح زیر است:
دکمه ی با علامت دایره ی (دکمه چند منظوره) برای روشن و خاموش کردن دستگاه بوده و شما با نگه داشتن 2 تا 3 ثانیه ای این دکمه می توانید هندزفری بلوتوث گردنی Xiaomi Miiiw W300 را روشن و خاموش کنید. البته برای در هنگام تماس با این کلیک بر روی این دکمه می توانید به تماس پاسخ دهید و بعد از پایان مکالمه با کلیک همان دکمه به تماس خود پایان دهید.
با دکمه ولوم (دو دکمه وسطی) می توانید صدا را کم کرده و به اهنگ قبلی بروید. دکمه دیگر نیز همین کارای را داشته و می توانید صدا را زیاد کرده و به اهنگ بعدی بروید. دکمه آخر نیز برای فعال سازی دستیار صوتی می باشد.
بعلاوه شما با نگه داشتن دکمه ولوم کم را به مدت 2 ثانیه می توانید تماس خود را ریجکت کنید؛ و با نگه داشتن ولوم زیاد می توانید تماس را از هندزفری به گوشی موبایل منتقل کنید.
در حالت آماده به کار شما با دو بار کلیک بر روی دکمه چند منظوره می توانید با آخرین شماره لیست خود تماس برقرار کنید.
برای با قطع تماس فعلی و پاسخ تماس دوم کلید چند منظوره را فشار دهید. اگر روی کلید چند منظوره دو بار کلیک کنید می توانید به تماس دوم پاسخ دهید در حالی که تماس اول را حفظ کرده اید (حالت HOLD). با دو بار کلیک بر روی کلید چند منظوره می توانید بین دو تماس جابجا شوید.

در جعبه هندزفری بلوتوث گردنی Xiaomi Miiiw W300 علاوه بر خود هندزفری گردنی شیائومی یک کابل شارژ، 2 جفت سری سیلیکونی و دفترچه راهنما وجود دارد.