این محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

دستگاه پاک کننده صورت شیائومی MS2010

Xiaomi InFace mini MS2010 Sonic Facial Cleasing
جدید
دستگاه پاک کننده صورت شیائومی MS2010

دستگاه پاک کننده صورت شیائومی MS2010

Xiaomi InFace mini MS2010 Sonic Facial Cleasing
تولید کننده: شیائومی
شناسه کالا: 107
مشخصات و توضیحات

ویژگی محصول:

 با استفاده از برس شستشوی صورت جدید شیائومی InFace MS2010به لطف فناوری ارتعاش صوتی، پوست را عمیقا تمیز کرده و به شما درخشندگی می بخشد. ویژگی های آن بسیار شبیه به برس پاک کننده صورت شیائومی InFace Electronic Sonic Clean است، هرچند این بار با قدرت ارتعاش بیشتر، از 1 باتری AAA و اندازه کوچکتر تغذیه می کند.

ساخته شده از سیلیکون و دارای 3 قسمت تمیز کننده

ما با هشدار به شما شروع می کنیم که کیفیت بالای مواد و طراحی برس شستشوی صورت شیائومی InFace Mini Sonic Clean شما را شگفت زده خواهد کرد. این محصول از سیلیکون درجه پزشکی ساخته شده و آن را نرم و ایمن برای انواع پوست می کند. علاوه بر این، دسترسی به تمام قسمت های صورت به لطف 3 ناحیه پاک کننده از جمله موهای اندازه مختلف و همچنین شیب کوچک 15 درجه بسیار آسان است. شما حتی به سخت ترین نواحی مانند حلقه های تیره زیر چشم یا سوراخ های بینی خواهید رسید!

طراحی جمع و جور، حمل آسان

وقتی بیرون از منزل هستید، برنامه پاکسازی صورت خود را رها نکنید: Xiaomi InFace Mini Sonic Clean ابعاد بسیار کوچکی دارد و آن  کوچکترین برس صورت در خانواده InFace است. در حقیقت، اندازه یک تکه صابون است، بنابراین می توانید آن را به راحتی در هر کیف دستی یا کیف لوازم آرایش قرار دهید. هر کجا که می روید آن را با خود ببرید!

اما آیا دلیل اصلی خرید یک برس تمیز کننده صورت را می دانید؟ مینی سونیک MS2010 InFace شیائومی مجهز به یک فناوری موج صوتی قدرتمند است که می تواند به 5500 دور برسد، که باعث تکان دادن قلم مو با سرعت بالا می شود.

این یک پاکسازی واقعا عمیق، از بین بردن پوست مرده و همچنین چربی و آرایش اضافی، جلوگیری از انسداد منافذ و ماساژ عضلات صورت را فراهم می کند... بدون شک، رنگ پوست شما بسیار صاف و یکدست به نظر می رسد!

 

اگر قبلاً هرگز از آن استفاده نکرده اید نگران نباشید. استفاده از برس شستشوی صورت Xiaomi InFace Mini Sonic Clean بسیار آسان است:

1. صورت خود را با آب مرطوب کنید
2. ژل پاک کننده خود را روی برس بمالید.
3. دکمه مرکزی را فشار دهید تا شروع به لرزش کند.
4. شدت ارتعاش را تنظیم کنید
5. ماساژ را به صورت دایره ای روی صورت انجام دهید و ژل را به طور مساوی پخش کنید.
6. پس از اتمام کار، دوباره صورت خود را بشویید و برس را تمیز کنید.
7. همین!