این محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

فلاسک شیائومی VIOM SUS316

VIOMI Vacuum Flask SUS316
مشخصات و توضیحات

بدنه فلاسک VIOMI Vacuum Flask SUS316 از استیل ضدزنگ 316 ساخته شده است. طراحی محصول مینیمال و ظرفیت مخزن داخلی 300 میلی‌لیتر است. واشر ضدنشتی زیر درب، قفل درپوش، استفاده از استیل ضدزنگ در لایه داخلی و عملکرد خوب در حفظ دما از جمله مزایای این فلاسک هستند.

فلاسک VIOMI Vacuum Flask SUS316 از طراحی استوانه‌ای و مینیمال بهره می‌برد. در ساخت بدنه فلاسک از ترکیب رنگ سفید و شیری استفاده شده است که ظاهری تمیز و ساده را تداعی می‌کند. این فلاسک به کاربر اجازه می‌دهد حداکثر 300 میلی‌لیتر مایعات گرم یا سرد را در محفظه داخلی نگهداری کند.

فلاسک از قطر 58 میلی‌متری و ارتفاع 206 میلی‌متری بهره می‌برد. به لطف استفاده هوشمندانه از پلاستیک و استیل در ساخت فلاسک، وزن این محصول فقط 249 گرم است. در ساخت پوسته بیرونی فلاسک از استیل ضد زنگ 316 استفاده شده است. قسمت درب فلاسک از پلاستیک PP استفاده شده که فاقد ماده سرطان‌زای بیسفنول ای است و کاملا با سلامتی انسان سازگاری دارد.

در ساخت قسمت داخلی که وظیفه عایق‌سازی دمای مایعات را برعهده دارد، از استیل 316 استفاده شده است. برای حفظ هر چه بهتر دمای آب جوش یا چای، در زیر درب یک واشر سیلیکونی مخصوص قرار دارد که در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد.

در قسمت پایینی بدنه فلاسک شیائومی VIOMI Vacuum Flask SUS316 یک پد سیلیکونی ضدلغزش تعبیه شده است که امکان قرار دادن فلاسک بر روی سطوح صیقلی مانند شیشه و سنگ را میسر می‌کند.

استیل به کار رفته برای ساخت محفظه داخلی مقاومت بالایی در برابر مواد اسیدی و خوردگی دارد. ضخامت کم این لایه باعث شده است وزن کلی فلاسک پایین باشد. برای باز و بسته کردن راحت درب فلاسک، یک دکمه در قسمت جلویی تعبیه شده است. کاربر به راحتی و با یک دست این دکمه را فشار می‌دهد و درب فلاسک باز می‌شود.

اگر قصد جابجایی فلاسک یا قرار دادن آن درون کیف و کوله را دارید، می‌توانید با استفاده از این دکمه درب فلاسک را قفل کنید. به لطف واشر سیلیکونی زیر درب، مایعات به بیرون نشت نمی‌کند.

بر اساس آزمایش‌های انجام شده توسط شرکت VIOMI، پس از ریختن آب داغ 95 درجه سانتی‌گرادی درون محفظه فلاسک و گذشت 24 ساعت، این فلاسک قادر است دمای آب را تا 70 درجه سانتی‌گراد حفظ کند.

برای مایعات سرد نیز پس از گذشت 24 ساعت، دمای آب از 4 درجه سانتی‌گراد به 8 درجه سانتی‌گراد افزایش یافت. این آزمایش‌ها در دمای اتاق یا 23 درجه سانتی‌گراد انجام شده است.