این محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

فلاسک قابل حمل درما مدل DEM-DR050

Deerma Electric Portable Kettle DEM-DR050
جدید
فلاسک قابل حمل درما مدل DEM-DR050
مشخصات و توضیحات

فلاسک قابل حمل درما مدل DEM-DR050 محصولی کارآمد است که این مشکل را حل کرده و به شما اجازه می‌دهد در طول سفر یا گردش طبیعی خود، همواره به چای یا قهوه گرم دسترسی داشته باشید.

این فلاسک پرتابل از بدنه‌ای استوانه‌ای شکل با طراحی مدرن و مینیمال بهره می‌برد. ابعاد محصول 81 در 81 در 217 میلی‌متر است و بدنه آن از جنس پلاستیک PC ساخته شده است. در قسمت پایینی بدنه فلاسک فقط یک دکمه فیزیکی وجود دارد که با یک نوار قرمز رنگ مشخص شده است.

با این دکمه می‌توانید عملکرد دستگاه را کنترل کنید. در قسمت زیرین فلاسک قابل حمل درما DEM-DR050 یک پد لاستیکی از جنس سیلیکون تعبیه شده است که از لغزیدن دستگاه بر روی سطوح صاف یا شیشه‌ای جلوگیری می‌کند. در قسمت پشتی دستگاه نیز یک محفظه مخفی وجود دارد که با باز کردن آن سوکت برق سه شاخه محصول در دسترس قرار می‌گیرد.

محفظه داخلی فلاسک قابل حمل درما DEM-DR050 با حجم 350 میلی‌لیتری از جنس استیل ضد زنگ 304 ساخته شده است که نه تنها به خوبی دمای آب یا سایر مایعات درون کتری را برای مدت زمان طولانی حفظ می‌کند، بلکه کاملا بهداشتی و با بدن انسان سازگار است. علاوه بر این، محفظه داخلی فلاسک در برابر تجمع باکتری‌ها نیز مقاوم است.

بدنه فلاسک مجموعا از 3 لایه عایق گرما تشکیل شده است تا آب یا مایعات دیگری که درون محفظه داخلی قرار دارند، گرمای خود را از دست ندهند. درپوش کتری به طور کامل بر روی بدنه اصلی محکم می‌شود. در قسمت بالایی درپوش یک دکمه مخصوص جوشاندن آب وجود دارد و به لطف سه خروجی هوا، فشار بخار داغ درون محفظه به بهترین شکل کنترل می‌شود.

بدنه محصول به گونه‌ای طراحی شده تا از نشت آب یا مایعات در هر حالتی جلوگیری کند. یک حلقه مخصوص در قسمت بالایی جایی که درپوش کتری بسته می‌شود از بیرون آمدن رطوبت و قطرات آب جلوگیری می‌کند و بنابراین حتی اگر فلاسک قابل حمل درما مدل DEM-DR050 را تکان دهید و یا در کیف خود حمل کنید، ذره‌ای از مایعات درون آن به بیرون نشست نخواهد کرد.

پس از اینکه آب به جوش آمد، کتری به صورت خودکار به حالت ثابت نگه داشتن دمای آب یا مایعات داخل محفظه وارد می‌شود. حتی اگر کابل برق را از فلاسک جدا کرده باشید، دمای محتویات داخل محفظه برای مدت زمان زیادی حفظ خواهد شد.

با باز کردن درپوش فلاسک، به یک فنجان بزرگ دسترسی خواهید داشت! این درپوش دارای عمق زیادی است و طوری طراحی شده تا با فرم دهان انسان سازگاری خوبی داشته باشد. بدین ترتیب نیازی نیست برای نوشیدن آب، چای یا قهوه خود یک فنجان به همراه داشته باشید.

موتور الکتریکی به‌کار رفته درون فلاسک قابل حمل Deerma DEM-DR050 از توان 300 واتی برخوردار است و می‌تواند در طول سفر یا گردش‌های چند ساعته، مایعات گرم را در دسترستان قرار دهد.