این محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

زیر لیوانی حرارتی شیائومی ROSOU ZS1

Xiaomi Lexiu Rosou ZS1 Thermostat Coaster 55 Degree Constant Temperature
جدید
زیر لیوانی حرارتی شیائومی ROSOU ZS1
تصاویر محصول
زیر لیوانی حرارتی شیائومی ROSOU ZS1 1 / 2
...
عکس‌های بیشتر

زیر لیوانی حرارتی شیائومی ROSOU ZS1

Xiaomi Lexiu Rosou ZS1 Thermostat Coaster 55 Degree Constant Temperature
تولید کننده: شیائومی
شناسه کالا: 40
رنگ‌ها:
مشخصات و توضیحات

این محصول شیائومی خوراک افراد چای دوست است. یک زیر لیوانی که جایش روی میز کارتان خالیست تا همیشه لیوان چای یا قهوه‌تان را گرم نگه دارد. مخصوصا وقتی حسابی سرگرم کار یا بازی می‌شوید و چای‌تان یخ می‌کند. زیر لیوانی حرارتی شیائومی Xiaomi Rosou ZS1 Thermostat Coaster یک وسیله ضد آب و کاملا امن است که می‌تواند دمای چای شما را روی 55 درجه ثابت نگه دارد.

ویژگی های ظاهری
زیرلیوانی شیائومی Xiaomi ZS1 از جنس پلاستیک ABS است و 20×115×115 میلی متر اندازه دارد. پس ماگتان هر چقدر هم که بزرگ باشد این زیرلیوانی کم نمی‌آورد. ابعاد سطح گرمایشی 8.5 سانتی متر است که سطح وسیعی به زیرلیوانی داده و حرارت را به طور یکسان پخش می‌کند.
همانطور که گفتیم ضخامت این زیر لیوانی 20 میلی متر بوده و به اندازه کافی سبک است تا با خودتان جا به جایش کنید. جنس پنل حرارتی از شیشه حرارت دیده است و مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد. در زیر آن هم پدهای ضد لغزش قرار داده شده تا به خوبی روی میز بماند و سر نخورد.

انرژی مصرفی
زیر فنجانی گرمایشی Xiaomi Rosou ZS1 به اندازه 18 وات انرژی تولید می‌کند و باید به پریز برق وصل شود. اگر نگران مصرف زیاد برق هستید باید این را بدانید که شیائومی اعلام کرده، در صورتی که برای 2 تا 3 روز به طور مداوم از آن استفاده کنید به میزان 1kWh انرژی مصرف می‌کند. 
پنل گرمایی حرارتی 55 درجه ای را تولید و از طریق رسانش به لیوان منتقل می‌کند. یک سنسور گرانشی در زیر دستگاه قرار داده شده که به محض قرار گرفتن لیوان، به طور خودکار گرمایش را شروع می‌کند. زمانی که لیوان را بردارید هم دستگاه خودش حرارت دهی را قطع می‌کند.
زیر لیوانی حرارتی Rosou ZS1 با لیوان های شیشه ای، سرامیکی، استیل و باقی مواد قابل حرارت دهی سازگار است. از آنجایی که در این محصول با مایعات، برق و حرارت سر و کار داریم، باید بدانیم که استاندارد ضد آب و عایق بودن بدنه زیر لیوانی استفاده از آن را کاملا امن می‌کند.