این محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

ریش تراش شیائومی مدل S100

مشخصات و توضیحات

دارای دو تیغه شناور مستقل برای اصلاح کامل است. سر مخصوص شناور برای تراشیدن خطوط پیچیده صورت طراحی شده است. سر می‌تواند به سمت داخل خم شود و به راحتی می‌تواند نواحی مختلف صورت مانند فک و چانه را تمیز کند و به طور موثر موهای گوشه دهان و استخوان گونه را از بین ببرد.

قاب ضدآب ریش تراش کوچک S100 شیائومی از استاندارد محافظتی IPX 7 برخوردار است که باعث می‌شود بتوانید از آن برای اصلاح خیس و یا خشک استفاده کرده، سپس ماشین اصلاح را زیر آب روان تمیز کنید.

در این دستگاه از موتوری با سطح صدا و لرزش کاهش یافته استفاده شده و سرعت چرخش آن به 7200 دور در دقیقه می‌رسد.

شارژ ریش تراش کوچک S100 شیائومی توسط کابل Type-C آسان است. این دیوایس دارای یک باتری 700mAh می‌باشد و با ۲ ساعت شارژ ۳ ماه در حالت استندبای و یا 90 دقیقه کار مداوم را ارائه می‌دهد. به لطف پشتیبانی از شارژ سریع، دستگاه خالی فقط برای 5 دقیقه باید شارژ شود تا بتواند یک بار اصلاح را انجام دهد.

ریش تراش کوچک S100 شیائومی از محافظت مضاعف برخوردار است. کافی است کلید Power را فشار داده و نگه دارید تا وارد حالت Lock شوید. همچنین اگر فراموش کنید دستگاه را خاموش کنید، ریش تراش بیش از 10 دقیقه به طور مداوم کار می‌کند، سپس به طور خودکار خاموش می‌شود.

ریش تراش کوچک S100 شیائومی از نشانگر باتری برخوردار است که با خالی شدن باتری، نشانگر قرمز می‌درخشد و وقتی کاملاً شارژ شد، با نور آرام سفید روشن می‌شود.

وزن این دستگاه ۱۸۰ گرم و ابعاد آن 56*30*87 میلی‌متر می‌باشد.