این محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

ابزار چندکاره شیائومی 10 در 1

Xiaomi NexTool 10 in 1
مشخصات و توضیحات

NexTool یک شرکت در اکوسیستم شیائومی است که در کوچکتر کردن جعبه ابزار شما تخصص دارد. چرا؟ زیرا دارای مدل هایی با چندین ابزار است که برای رهایی از بیش از یک مشکل در عرض چند دقیقه ایجاد شده است. با این ابزار چند منظوره جدید، 10 ابزار را در یک شیء در دست خواهید داشت. ابزارهایی مانند: انبر باریک، انبردست استاندارد، سیم برش ریز، قیچی، اره چوب، پیچ گوشتی تخت، چاقو، پیچ گوشتی فیلیپس، درب بازکن بطری و پیچ گوشتی چوبی، که به شما کمک میکند هنگام کمپینگ همه کارهایتان را به تنهایی و خیلی راحت انجام دهید.

ابزار چند منظوره مسافرتی شیائومی NE0123 از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند که با دقت بالایی به هم متصل شده اند و به این مجموعه مقاومت برتری می دهند. سرسختی این ابزارها به شما این امکان را می دهد تا از آنها در هر محیطی به راحتی استفاده نمایید.

این محصول شیائومی که یکی از تجهیزات سفر بسیار کاربردی است، در حالت کاملا بسته شده تنها 106×36×20 میلی متر طول دارد. وزن چاقوی شیائومی فقط 193 گرم وزن دارد. جمع و جور و حمل آن آسان می باشد. آن را به راحتی در جیب خود یا کوله پشتی قرار دهید. طراحی جمع و جور و قابل حمل با فرمت جیبی همراه با کیف به شما امکان می دهد آن را به هر کجا که می خواهید حمل کنید. ساختار آن از 48 جزء تشکیل شده است و تطبیق پذیری آن باعث می شود که این ابزار چند منظوره با تمام سفرهای خارج از منزل شما سازگار شود. بار سبکتر و کمتر، حمل آسان تر.

این مجموعه شامل یک پیچ گوشتی تخت و فیلیپس برای کارهای کوچک است.
اره فولادی قوی به جمع آوری شاخه ها به فرد کمک می کند. ابزارها از فولاد ضد زنگ بادوام ساخته شده اند.
دم باریک یا انبر دماغه سوزنی برای پیچاندن سیم یا مهره با قطر کوچک کاربرد دارد.

قیچی این مجموعه نیروی برشی زیادی دارد که در دست گرفتن راحت است و به آرامی باز و بسته می شود و کاغذ و پارچه و طناب را برش می دهد که تیز و سرگرم کننده هستند.
در باز کن بطری دسته انبر است، با استفاده از اصل اهرم، باز کردن بطری نوشابه یا هر بطری دیگری آسان است.انبردست استاندارد، عمدتا برای سفت کردن مهره ها استفاده می شود.