این محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

کیسه آب گرم برقی بیسوس

Baseus LECT-LUCK Electric Heating Water Bag ACRSD
مشخصات و توضیحات

ویژگی محصول:

کیسه آب گرم یکی از قدیمی ترین درمان های خانگی است که در جهان و خصوصا شرق آسیا و در طب سنتی ایران نیز استفاده می شده است. این درمان خانگی برای رفع گرفتگی عضلات، رفع کمر درد، پادرد و دردهای موضعی مختلف است. کیسه آب گرم بیسوس Baseues LECT-LUCK ابعادی معادل 274 × 185 × 40 میلی متر دارد. این کیسه آب از جنس پلاستیک ABS است. قسمت رویی آن نیز از جنس پارچه می باشد. جنس رویی این کیسه به راحتی می تواند حرارت داخلی را نگه داشته و بسته به مکانی که میخواهید آن را گرم کنید از 2 تا 10 ساعت گرما منتقل کند.

کیسه آب گرم بیسوس Baseus LECT-LUCK Electric Heating Water Bag دارای یک لوله داخلی است که جریان الکتریسیته از آن رد می شود و آب داخل کیسه را گرم می کند. روی بدنه ی این کیسه آب گرم یک پورت طراحی شده که فقط به شارژر مخصوصی که داخل بسته بندی قرار داده شده متصل می شود. شارژر این کیسه آب گرم ابعادی معادل 153 ×74 × 42 میلی متر دارد. این شارژر با اتصال به پلاگ روی کیسه آب گرم، می تواند در 8 تا 15 دقیقه دمای آب داخل را تا 70 درجه سانتی گراد برساند.

برای استفاده از این کیسه آب گرم نیازی به پر کردن آب داخل آن نیست، زیرا بصورت پیشفرض مایعی درون آن قرار گرفته و بخشی برای باز شدن و خالی کردن مایع ندارد. بجای اینکار کافیست شارژر را وصل نموده تا مایع داخل گرم شود و آن را استفاده کنید. کیسه آب گرم LECT-LUCK Electric Heating Water Bag دارای یک لوله در قسمت داخلی است که بصورت U مانند در کیسه کار گذاشته شده. این لوله پس از اتصال برق به کیسه آبگرم، شروع به داغ شدن می کند و در زمانی بین 8 تا 15 دقیقه می تواند دمای آب را به 70 درجه برساند. این لوله می تواند تا 350 وات توان را تولید کند. این دما می تواند برای گرم کردن دستان شما تا 2 ساعت کارآمد باشد. همچنین می توانید از این کیسه آب گرم برای گرم کردن تخت خود استفاده کنید که می تواند تا 10 ساعت لحاف و تخت شما را گرم نگه دارد. البته که یکی از بهترین استفاده های این کیسه، برای گرم نگه داشتن مفاصلی مثل گردن، پا و کمر است.

شاید یکی از نگرانی های افرادی که قصد استفاده از این واتربگ را دارند، استفاده ی برق 220 ولت در کنار آب باشد. البته بیسوس هم از این نگرانی ها مطلع بوده و برای همین سه لایه امنیتی مختلف برای این محصول در نظر گرفته. در کیسه آب گرم بیسوس یک فیوز حرارتی، یک کنترلر هوشمند دما و چیپستی برای قطع برق قرار داده شده است. در شارژرنیز یک چیپ هوشمند قرار دارد که در زمان تکمیل شارژ یا زیاد بودن فشار هوا بصورت خودکار جریان برق را قطع می کند. کیسه آب گرم برقی بیسوس Baseus LECT-LUCK Electric Heating Water Bag از سه بخش تشکیل شده است. بخش اصلی کیسه آب گرم و یک شارژر اصلی که به سیمی به طول 68 سانتی متر متصل است. این کیسه می تواند وزنی تا حدود 80 کیلوگرم را تحمل کند.